×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ مهر - ۱۳۹۷  
true
false

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمحمد زاهدی روز یکشنبه در سومین اجلاس استانی نماز با عنوان فضای مجازی که در سالن تبلیغات اسلامی برگزار شد اظهارداشت: همه بدنبال پرستیدن یک معبود هستند و همه موجودات تسبیح خداوند می گویند اما انسان تفاوت دارد زیرا رانده بهشت است و در بهترین وضعیت آفریده شده و در اسفل السافلین است که باید با عقل و عبادت خود را بالا بکشد و به تعالی برسد.

وی بیان کرد: ما مثل یک مسافریم که باید نقطه وصل خود را پیدا کنیم و به یک شکلی به اصل خود بازگردیم و این روح پرستش که در انسان است عده ای را به خدا نزدیک می کند و عده ای نیز راه انحراف طی می کنند.

استاندار یادآورشد: نماز از مهمترین ابزارهایی است که ذکر خدا را به انسان یاداوری می کند و یکی از راههای نزدیک شدن به معبود اقامه نماز است و انسان را به اصل خود می رساند و حلقه اتصال به پروردگار است.

وی بیان کرد: یکی از ویژگیهای همه مکاتب دینی، تبلیغ است و کار روحانیت ما هم همین است و ما باید از امکانات روز لستفاده کنیم.

زاهدی تصریح کرد: امروز یک شبکه مویرگی در جهان ایجاد شده که نه کارمند و تجهیزات خاص می خواهد و همه می توانتد از آن استفاده کنند که فضای مجازی است.

وی اضافه کرد: شبکه های اینترنت و فضای مجازی امروز بهترین فرصت برای تبلیغ دینی است و باید از این فضا بخوبی استفاده کنیم و باید مهارت استفاده از فضای مجازی را کسب کرده و از آن بخوبی استفاده کنیم.

زاهدی یادآوزشد: مصداق اصلی ایات الهی امروز جمهوری اسلامی است و در این عرصه همه کسانی که مسئولیت دارتد اعم از اداره ارشاد، آموزش و پرورش، رسانه ها، ستاد اقامه نماز در تبلیغ نماز مشارکت کنند.

استاندار قزوین اظهارداشت: باید از همه مدیران و اهالی رسانه با روش طوفان فکری، ایده هایی بدهیم و از جمع آنها به یک دستاورد و روش مناسبی برسیم و در اقامه نماز همت کنیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false