به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرگزاری بسیج در قزوین عنوان نمود :  اجلاس استانی نماز با موضوع نماز در فضای مجازی با حضور مسوولان از جمله حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، غلامرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و جمعی دیگر از مسوولان برگزار شد.
در این مراسم مسوولان از کتاب نماز صبح که توسط حسن شکیب زاده، نویسنده و پژوهشگر استان قزوین تدوین شده بود، رونمایی کردند.
گفتنی است: برگزاری بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز در استان قزوین، بهانه ای شد تا با فراخوان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مسابقه ی خاطره نویسی نماز صبح برگزار شود که در این فراخوان آثار بیش از۶۰۰ نفر از علاقمندان به دبیرخانه ی مسابقه ارایه شد.
پس از بررسی خاطرات ارسالی، ۳۴ تن از نویسندگان بهترین خاطرات، انتخاب و هدایای خود را دریافت کردند و در مجموع ۷۰ خاطره ی برتر از این مجموعه نیز جهت انتشار کتاب انتخاب شد.
کتاب نماز صبح مجموعه ی خاطرات ارزشمندی است که نویسندگان آن به نحوه ی انجام و مسایل جانبی آن در خاطرات خود پرداختند.
در این کتاب علاوه بر عموم مردم، خاطرات بخشی از جامعه ی هدف، شامل بازماندگان شهدا و ایثارگران استان نیز مورد استفاده قرار گرفته است.
کتاب نماز صبح با همت ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در شمارگان ۳ هزار نسخه منتشر شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.